KURUMSAL | Liftsa / ENGELLİ LİFT SİSTEMLERİ

Engelli Yolculukların İlk Durağı

Neden Liftsa ?

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok sıkıntısı olan yaklaşık nüfusun %12,5 (9 milyon) engelli vatandaşın yıllardır beklediği düzenlemeler hayata geçti. Özürlülerin hayat kalitesini hedefleyen ‘’Özürlüler Kanun Tasarı’' ile devletimiz gereken önemi göstermiştir.

Bu doğrultuda firmamız tarafından dizayn edilen engelli taşıma araçları halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir. Dizayn edilen engelli taşıma araçları il ve ilçe sınırları içinde ikamet eden tüm engelli vatandaşlarımıza şehir içinde ulaşım imkânları sağlayacak ve sağlık hizmeti veren birimlere diledikleri zaman ulaşmalarına imkân tanıyacaktır.

Türkiye’deki ‘’Engelli Oto Lift’’ imalatında bulunan tek firma olarak, ihtiyaçlara yönelik talepler üzerinde de çalışmalar geliştirmekteyiz.

Van Belediyesine Karoseri ve Tekerlekli Sandalye Lift montajını yaptığımız BMC BELDE marka asansörlü engelli araç masası, yatağı ve 6 engelli vatandaşımızla 24 refakatçi ( yolcu ) taşıma kapasitesi ile engelli vatandaşlarımıza rahat ve kolay ulaşım imkânı sağlamıştır.

Ayrıca firmamızca Otobüs haricinde, Pegeuot Partner, Fiat Dablo, Ford Transit Connect, Hyundai Starex, Volkswagen, Transporter, Ford Transit, Mercedes Sprinter, Isuzu Midibüs, Iveco Midibüs ihtiyaç olunduğunda farklı markalara olmak üzere birçok marka araca da Tekerlekli Sandalye Lift montajı yapılmaktadır.

Bu doğrultuda kurumunuz tarafından kanunun incelenerek, firmamız ile irtibat kurmanızı ümit eder ve çalışmalarınızda başarılar dileriz.